Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MHP MİLLETVEKİLİ YAŞAR YILDIRIM, BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Eklenme : 13.01.2019   -   Okunma : 1031

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret etti.

Ziyarete; Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, MHP Genel Merkez Yöneticisi Tahir Taşkın, MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, MHP Belediye Başkan ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları, Ülkü Ocakları Başkanı Ümit Ayhan, MHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Öztürk ve Parti yönetimi ile AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, AK Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, AK Parti ilçe yönetimi ve partililer katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek anı defterini imzalamasını isteyerek hediye takdiminde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Anı defterine iyi dileklerini yazarak hediye için Başkanımıza teşekkür etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ