Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, HEMŞERİ BULUŞMASINA KATILDI
Eklenme : 9.02.2019   -   Okunma : 1019

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam ve Çamlıdereliler Cumhur İttifakı

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam ve Çamlıdereliler Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar ve Çamlıdere Belediye Başkan Adayı Caner Can ile Şentepe'de biraraya geldi.

Kızılcahamam ve Çamlıdereli hemşeri programına MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Arife Polat Düzgün, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Mesleki Yeterlilik Kurum Başkanı  Adem Ceylan, AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar, Çamlıdere Belediye Başkanı ve Adayı Hazım Caner Can, MHP ve AK Parti ilçe başkanları katıldı.

Şentepe Esen Düğün Salonlarında gerçekleşen hemşeri buluşmasının açılış konuşmasının ardından Yenimahalle Belediye Başkan adayı Veysel Tiryaki ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki katılımcılardan destek isteyerek programı düzenleyen her iki parti teşkilatına da teşekkür ettiler.

Programda Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Çamlıdere Belediye Başkanı Caner Can, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’ye ve MHP Genel Başkan yardımcısı Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım’a plaket takdim ettiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ