Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAŞLILAR VE GENÇLER BİLGİ ERİŞİM MERKEZİ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİLER
Eklenme : 27.02.2019   -   Okunma : 800

Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılar ve Gençler Bilgi Erişim Merkezi öğrencileri 177 kişiden oluşan kalabalık bir grupla ilçemizi ziyaret ettiler.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılar ve Gençler Bilgi Erişim Merkezi, ilçemizi gezdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılar ve Gençler Bilgi Erişim Merkezi öğrencileri 177 kişiden oluşan kalabalık bir grupla ilçemizi ziyaret ettiler.

İlçemize her yıl düzenli olarak gezi düzenleyen Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılar ve Gençler Bilgi Erişim Merkezi, bu yıl da geleneğini bozmadı.  Misafirler, eğitmenleri Nazmiye Erciyas ve Sema Önsoy, Öncülüğünde Kızılcahamam Belediyesi Turizm Tanıtım Koordinatörü Aliihsan Kayabaşıoğlu rehberliğinde ilk olarak Kızılcahamam Belediyesi Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi’ni ziyaret ettiler. Daha sonra Soğuksu Milli Parkı Ziyaretçi Merkezini gezdikten sonra öğle soğuksu milli parkında hoş vakit geçiren öğrenciler,  son olarak yöresel ürün alışverişi yaptıktan sonra ilçemizden memnun bir  şekilde ayrıldılar.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılar ve Gençler Bilgi Erişim Merkezi öğrencileri ilçemize yapmış olduğu hizmetler ve kendilerine göstermiş olduğu misafirperverlikten ötürü, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e ve ekibine teşekkürlerini ilettiler.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ