Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ MHP GENEL BAŞKANI DR. DEVLET BAHÇELİ’YE BERAT BELGESİ TAKDİM EDİLDİ
Eklenme : 11.03.2019   -   Okunma : 1601

Belediyemiz tarafından, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye, Kızılcahamam Lale Tablosu ve yöresel hediye sepeti takdim edildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanlığı nezdinde en büyük ve kapsamlı toplantılarını ilçemizde gerçekleştirerek ve ulusal (yazılı-görsel) medyanın takip ettiği toplantı sonucu geniş  katılımlı basın açıklamalarını ilçemizden yaparak Ülkemizin Davos’u konumundaki Kızılcahamam’ın yurtiçi ve yurtdışında daha fazla tanıtılmasına katkı sağlayan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye bugün  FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI makamında takdim edildi.

5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 18. Maddesinin (R) fıkrası uyarınca Kızılcahamam Belediye Meclisi’nin 05.02.2019 tarih ve 23 sayılı kararı ile, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanlığı nezdinde en büyük ve kapsamlı toplantılarını İlçemizde yapmakta olan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Fahri Hemşerimiz olan, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli için makamında düzenlenen Fahri Hemşerilik Beratı Törenine, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Arslanoğlu, Murat Can, Hamis Tüfekçi ve MHP İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen katıldı.

Belediyemiz tarafından, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye, Kızılcahamam Lale Tablosu ve yöresel hediye sepeti takdim edildi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ