Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

SÜLEYMAN SOYLU, KIZILCAHAMAM’DA HALKIMIZA HİTAP ETTİ
Eklenme : 12.03.2019   -   Okunma : 1640

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemize gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu karşıladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemize gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu karşıladı.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Cumhur İttifakı Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar’a destek vermek için Kızılcahamam’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım da Kızılcahamam’a geldi.

AK Parti Kızılcahamam Seçim Bürosu önünde vatandaşlara hitap eden Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumhur İttifakı Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar, MHP İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen vatandaşları selamladılar. MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, Süleyman Acar için destek istediler.

Kızılcahamam’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan selam getirdim diyerek, Türkiye Cumhuriyeti’nin, terör örgütü PKK ve PYD ile verdiği mücadele ile başarıdan başarıya koştuğunu ve Türkiye’nin eski Türkiye olmadığını vurguladı. Organize çete ve uyuşturucu çetelerine karşı yapılan mücadelelere değindi. Ankara ilçelerine bekçi müjdesini de veren Soylu Kızılcahamam’da bulunan ve İçişleri Bakanlığına ait olan binanın yıkılıp yerine yeni bir tesis yapılması için girişimlerde bulunulduğunu dile getirdi. Bakan Süleyman Soylu, Cumhur İttifakının ortağı olan Devlet Bahçeli’ye de teşekkür etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı konuşmanın ardından katılımcılara da teşekkür ederek konuşmasına son verdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ