Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, YEMEK DAVETİNDE 5 YILDA YAPTIĞI HİZMETLERİNİ ANLATTI
Eklenme : 14.03.2019   -   Okunma : 778

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Protokolü, Mahalle Muhtarları ve Dernek Başkanlarına yemek daveti vererek 5 yılda yaptığı hizmetlerini anlattı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Protokolü, Mahalle Muhtarları ve Dernek Başkanlarına yemek daveti vererek 5 yılda yaptığı hizmetlerini anlattı.

Yemek programına; Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri İbrahim Yıldız, Murat Can, Songül Ergelen, Adem Emin Atakul,  Durali Uygun, Hamis Tüfekçi, Günaydın Yüce, AK Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, Ankara AK Parti İl Yönetimi Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Nizami Gülşen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Seyhan Akıska, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Orman İşletme Müdürü Mehmet Pınar, Kızılcahamam Devlet Hastanesi Müdürü Hüseyin Tekin, MHP İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, Okul Müdürleri, Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları ve STK Başkanları katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, geçen 5 yıl içerisinde yapılan çalışmalar ve projeler ile ilgili bir sunum yaparak, aradan geçen 5 yıl içerisinde yapılan ve yapılmış olan projelerden bahsetti. İlçe Protokolü, Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları ve STK Başkanlarından helallik istedi.

İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız konuşmasında, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e Kızılcahamam tarihi sizi yazacaktır, büyük bir keyifle sizlerle çalıştım dostluğunuz benim için çok önemli şahsım ve ilçemiz adına sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyor. Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Belediye Meclis Üyelerimize şükranlarımı arz ediyorum yolunuz bahtınız açık olsun dedi.

Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu Müdürü Seyhan Akıska’da kısa bir konuşma yaparak, Buraya gelmek hiç aklıma gelmiyordu. Başkanımız Hocam demir tavında dövülür madem buraya geldiniz sizi Kızılcahamam’a transfer edelim dedi. İsteklerinde’de  başarılı oldu. Başkanımızın enerjisiyle onun girişimleriyle eğitime başladık kısa sürede 2 Yıllık Meslek Yüksekokulu’nu kurduk bu yılda inşallah ilk mezuniyetimizi vereceğiz dedi.

İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş ve MHP İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen tarafından, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e teşekkür plaketi takdim ettiler.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ