Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLER GÜNÜ'NDE ATATÜRK ANITI'NA ÇELENKLER SUNULDU
Eklenme : 18.03.2019   -   Okunma : 889

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Günü nedeniyle ilçemizde düzenlenen programlara katıldı.

Türk tarihinin şanlı sayfalarından biri olan Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de çeşitli etkinliklerle kutlandı ve Çanakkale'de destan yazan şehitlerimiz anıldı.

Sabah namazında Merkez Aşağı Camii'nde okunan mevlidin arkasından ikinci tören ilçemiz Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşti. Atatürk Anıtı'nda çelenk törenine Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak,  Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yıldız,  Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, AK Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun,  İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, siyasi parti başkanları ve temsilcileri, ilçe protokolü, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Çelenk Töreninde kamu kurum ve kuruluşları sırası ile çelenklerini Atatürk Anıtı'na sundular.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ