Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, SEVGİ YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI
Eklenme : 30.03.2019   -   Okunma : 1444

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemize gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u karşılayarak Sevgi yürüyüşüne katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemize gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u karşılayarak Sevgi yürüyüşüne katıldı.

Kızılcahamam Cumhur İttifakı Adayı Süleyman acar’a destek için düzenlenen, Gönüllerin Birleştiği Sevgi yürüyüşüne Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Cumhur Başkanı Danışmanı Seyit Sertçelik, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, MHP İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen Belediye Meclis Üyeleri, Partililer ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Kızılcahamam seçim bürosu önünde başlayan programda konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy Kızılcahamam için yapımına başlanmış olan Kültür ve Turizm projelerinin devamı için Başkan Adayımız Süleyman acar ile görüşme sağladığını ve seçimlerden sonrada hızlı bir şekilde projelerin hayata geçmesi için birlikte çalışılacağını belirtti.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un konuşmasının ardından başlayan sevgi yürüyüşü Kazım Karabekir Caddesi, Soğuksu Caddesi, Milli park girişinden dönülerek Milli Egemenlik Caddesi, Şehit Mehmet Erdem Caddesi ve Cengiz Topel Caddesi Üzerinden tekrar AK Parti Secim Bürosu önüne gelinerek sevgi yürüyüşü sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ