Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYE BAŞKANIMIZ SÜLEYMAN ACAR'DAN TEŞEKKÜR MESAJI
Eklenme : 1.04.2019   -   Okunma : 1834

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde Cumhur İttifakı Adayı olan Süleyman Acar seçimi kazanarak Kızılcahamam Belediye Başkanı oldu.

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde Cumhur İttifakı Adayı olan Süleyman Acar seçimi kazanarak Kızılcahamam Belediye Başkanı oldu. Kızılcahamam Belediye Başkanımız Süleyman Acar halkımızın teveccühü ile Belediye Başkanı seçilmesi sebebiyle bir teşekkür mesajı yayınladı. Başkanımız mesajında;
"Sevgili Hemşehrilerim, Saygıdeğer Kızılcahamamlılar;
Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle çıkmış olduğumuz adaylık sürecini, çok şükür ilçe genelinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadan bitirmiş olmanın memnuniyetini yaşıyoruz.
Bu süreçte canla başla çalışan diğer aday arkadaşlarımıza da takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Değerli halkımıza hizmet yolunda, yine halkın takdiri ve teveccühü sayesinde % 60.19 gibi gurur verici bir rakam ile ilçemiz belediye başkanlığına seçilmiş bulunuyoruz. 
Yine aynı şekilde ilçemiz genelinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için % 69.17 gibi oldukça yüksek bir oy oranını yakalayarak ülke genelinin çok üzerinde bir yerde bulunuyoruz.
Saygıdeğer Hemşehrilerim; şahsım ve ekibime göstermiş olduğunuz bu yüksek ilgi, destek ve yürekten dualarınız için minnet ve şükran duygularımı sizlerle paylaşmaktan bahtiyarlık duyuyorum. Rabbim hepinizden razı olsun inşallah.
Bundan sonraki görev süremiz içinde de aynı destek ve dualarınızı bizden esirgemeyeceğiniz düşüncesi ile;
Hepinize selam, saygı ve muhabbetler teşekkür eder, nice huzurlu ve mutlu günlerde sevgili Kızılcahamam'ımızın gelişmesi ve güzelleşmesi için bir ve beraber olacağımızı ümit ediyorum. 
Rabbim, güç, güven ve şevkimizi kıracak olumsuzluklardan uzak durma basiret ve feraseti versin inşallah.
Sizlerin dua, destek ve eleştirilerinizle daha nice güzel günleri beraber idrak etmek ümit ve duasıyla;
Allaha emanet olunuz…" dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ