Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYE BAŞKANLIĞI DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI
Eklenme : 3.04.2019   -   Okunma : 2686

Kızılcahamam Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Süleyman Acar ve Belediye Meclis Üyeleri için devir teslim töreni yapıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Süleyman Acar ve Belediye Meclis Üyeleri  için devir teslim töreni yapıldı.

03.04.2019 Çarşamba günü ilçe seçim kurulundan mazbatasını alan Başkan Süleyman Acar’a, eski Belediye Başkanı Muhittin Güney, belediye hizmet binası önünde düzenlenen devir teslim töreniyle görevini teslim etti.

Belediye hizmet binası önünde düzenlenen törene; Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, önceki dönem belediye başkanı Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Seyhan Akıska, MHP Eski İlçe Başkanlarından Tahir Taşkın, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, MHP İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, Belediye Meclis Üyeleri, Bürokratlar,  Belediye Personeli, Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Devir teslim töreninde ilk konuşmayı Eski Başkan Muhittin Güney yaptı ; Kızılcahamam her zaman olduğu gibi AK Partimizin yanında oldu, bizlerin yanında oldu ve şu anda arkadaşımız Süleyman Acar’a görevi teslim etmekten memnuniyet duyuyorum diyerek teşekkür etti. Ardından konuşma yapması için kürsüye gelen Belediye Başkanı Süleyman Acar; öncelikle ilçe halkımıza gösterdikleri teveccüh ve bizi buraya layık gördükleri için teşekkür ederim. Ekibimizle birlikte verdiğimiz sözlerin arkasında duracağımızı ve Kızılcahamam’a en iyi hizmeti yapacağımızı, parti gözetmeksizin herkesi kucaklayacağımızı bildirir, saygılar sunarım dedi.

Diğer taraftan konuşma yapan İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler de Kızılcahamam halkına teşekkür ederek Kızılcahamam’a ve Süleyman Acar’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından dua okunup kurban kesilen devir teslim töreninde birlik beraberlik ve dostluk göstergesi olarak her iki başkan da birbirine çiçek takdim etti. Belediye Başkanı Süleyman Acar, devir teslim törenine katılan vatandaşlarımızın tebriklerini makamında kabul etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ