Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GİMAT ESNAFI HEMŞEHRİLERİMİZ BU SENE DE İLÇEMİZDE BULUNAN AŞEVİNİ UNUTMADILAR
Eklenme : 30.04.2019   -   Okunma : 1315

Gimat esnafı kadirşinas hemşerilerimiz bu sene de ilçemizde bulunan aşevini unutmadılar.

Kızılcahamam Belediyesi Aşevi'nin 365 gün maddi durumu zayıf olan ailelere ve Ramazan Ayı boyunca iftar çadırında vereceği yemeklerde kullanılmak üzere; Gimat'ta bulunan Kızılcahamamlı esnaflarımızın yaptığı kuru gıda yardımı teslim alındı.

Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Kızılcahamam Belediye Meclis Üyesi Mustafa Erol, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ünal Ayaz ve Özel Kalem Müdürü Hacı Ünal ile birlikte  Gimat esnafını ziyaret ederek, ramazan ayının gelmesi sebebiyle yaptıkları yardımları teslim aldılar. Kızılcahamam'da böyle hizmetler yaptıkları için Belediyemize teşekkür eden esnaflarımıza, Belediye Başkan Yardımcımız ve Meclis Üyelerimiz de ilçemiz adına teşekkür ettiler.

Belediye Başkanımız Süleyman Acar, Ramazan ayının gelmesi ile birlikte hat safhaya ulaşan yardımlaşma duygusu içerisinde Kızılcahamam Belediyesi Aşevimize yardımda bulunan Gimat esnafları; Özyılmazlar Bakliyat, Önder Çuval, Arya Bakliyat, Hatipoğlu Bakliyat, Tekcanlar Bakliyat, Oruçlar Gıda, Yılsan Bakliyat, Özçelik Ticaret, Ayanoğulları Bakliyat, Mehmet Aydoğan Gıda, Gayret Baharat, Yederler Bakliyat, Metin Bakliyat’a şahsım, Belediyemiz ve ilçemiz adına teşekkür ederim dedi.

Sizler de Kızılcahamam Belediyesi Aşevimize yardımda bulunabilirsiniz. Ayni ve nakdi yardımlarınızın yanında adak kurbanlarınız da makbuz karşılığı teslim alınmaktadır.

İrtibat – 0312 736 10 30 – 0507 960 9520  ÜNAL AYAZ - Kızılcahamam Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürü

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ