Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

NİNO ANAOKULU YIL SONU GÖSTERİSİ YAPILDI
Eklenme : 3.05.2019   -   Okunma : 1175

Kızılcahamam Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Nitelikli İlkeli Nesiller Okulu (NİNO) yıl sonu sergi ve gösteri programı yapıldı.

Kızılcahamam Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Nitelikli İlkeli Nesiller Okulu (NİNO) yıl sonu sergi ve gösteri programı yapıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Adem Özbekler Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa, Belediye Başkanı Süleman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Belediye Meclis Üyesi Ali İhsan Çalıkıranoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay,  davetliler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Nino Anaokulu öğrencilerinin yıl boyunca hazırladıkları el işi uygulamalarının sergilenmesi ve kokteyl ile başlayan program, yine öğrenciler tarafından hazırlanan bir birinden güzel gösterileriler ile devam etti.

Programda minikler; dans ettiler, şarkı söylediler. Öğretmenlerinin önderliğinde birbirinden güzel gösterileriyle, velilerine yaklaşık iki saatlik güzel bir program hazırlayan öğrenciler, gösteri sonunda ayakta alkışlandılar.

Program sonunda Kızılcahamam Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan hediyeler NİNO Anaokulu öğrencilerine, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve ilçe protokolü tarafından takdim edildi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ