Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKAN SÜLEYMAN ACAR, DİJİTAL YÜRÜYÜŞ PROJESİ TANIŞMA PROGRAMINA KATILDI
Eklenme : 3.05.2019   -   Okunma : 759

Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam İbn-i Sina Mesleki ve Anadolu Lisesi’nde Dijital Yürüyüş Projesi tanışma programına katıldı.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, güzel bir etkinlik, özellikle hocalarımıza İlçemizi tercih ettikleri için teşekkür ederim. Güzel bir iki gün geçirirsiniz bizler de elimizden geleni yaparız. İlçemizin de güzel bir tanıtımını yaparak memleketinize dönersiniz inşallah diyerek ilçemize hoş geldiniz dedi.

 İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş da selamlama konuşması yaparak ilçemize hoş geldiniz dediler.

Programa; Belediye Başkanı Süleyman Acar, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, -i Sina Mesleki ve Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Özgören, Kızılcahamam Jeopark Müzesi Sorumlusu Ali İhsan Kayabaşıoğlu ve İlçemize gelen öğrenciler katıldı.

Öğrencilerimizi Dijital bağımlılıktan koruyan doğayla robotiği buluşturan, spor yaparken problem çözme becerileri kazandıran Türkiye’de ilk defa İlçemiz Soğuksu Milli Parkı’nda gerçekleştirilecek olan Dijital Yürüyüş Projesinde öğrenciler doğada verilen görevleri elektronik malzemelerle tamamlayacaklar.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ