Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKAN SÜLEYMAN ACAR, İLÇE KAYMAKAMLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİ PROGRAMINA KATILDI
Eklenme : 6.05.2019   -   Okunma : 1107

Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.

Ramazan ayı nedeniyle Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, ilçe protokolüne ve Şehit Ailelerine Hakimevi'nde iftar yemeği verdi.

Yemeğe Belediye Başkanı Süleyman Acar, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, eşi Şenel Yıldız, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Belediye Meclis Üyesi Murat Can, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, , Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının Yöneticileri,  Şehit  Aileleri ve Basın Mensupları katıldı.

İftardan önce şehitler ve ahirete intikal eden gazilerin ruhları için Kur’an-ı Kerim okundu. İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından dua edildi.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, Katılımlarından dolayı Şehit ve Gazi Ailelerine teşekkür ederek ve devletin her zaman yanlarında olduğunu söyleyerek iftarı veren İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız'a teşekkür etti.

Ardından İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, konuşmasında; Şehit yakınlarımızla gazi yakınlarımızla iftarda buluştuk, amacımız biraraya gelerek üzüntülerimizi hafifletmek, sevinçlerimizi paylaşmak. Bu mübarek ayda Allah hepimizin günahlarını affetsin. Şehit olan vatandaşlarımıza kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ