Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKAN SÜLEYMAN ACAR’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Eklenme : 11.05.2019   -   Okunma : 1034

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Anneler günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Anneler günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Süleyman Acar mesajında; “Aile ve toplum hayatının temel direği olan annelerin sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük sorumluluk üstlenmektedir.
Bu sorumluluğun sadece yeni nesillerin dünyaya getirilmesiyle sınırlı olmayıp, yeni nesillerin kişilik ve geleceklerinin şekillendirilmesinde de en önemli görevin annelere düştüğünü ifade ederim.

Hiç şüphesiz bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok annelerin payı vardır. Annelerimiz hoşgörünün, sevgi ve şefkat duygularının, saf bilginin tükenmez kaynağıdır. Annelik gibi kutsal bir sorumluluğu üstlenen kadınlarımız, yeni nesillerimizle birlikte gelenek ve değerlerimizin de yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesidir. Bu anlamlı günün, annelik bilincinin gelişmesine ve annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza katkıda bulunmasını diliyorum. Üzerimizde ödenemez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz bütün kadınların Anneler Gününü kutluyor, her birini ayrı ayrı saygıyla, sevgiyle selamlıyorum'' dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ