Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI
Eklenme : 19.05.2019   -   Okunma : 1813

Belediye Başkanı Süleyman Acar, Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama törenine katıldı.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama törenine katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Töreni, 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda Atatürk Anıtına çelenklerin sunumu ile başladı. Ardından Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde devam etti.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programına, Belediye Başkanı Süleyman Acar, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Nahit Şahin, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, kamu kurum müdürleri, okul müdürleri, siyasi parti ilçe başkanları, öğrenci aileleri ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilerin halk oyunları gösterileri ve şiirlerin okumasıyla devam etti. Programın sonunda bu yıl ilçe genelinde yapılan yarışmalarda dereceye giren okullara ve öğrencilere, protokol tarafından ödül verilerek program sona erdi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ