Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKAN SÜLEYMAN ACAR KIZILCAHAMAMLI GİMAT ESNAFI İLE RAMAZAN ÇADIRINDA İFTAR YAPTI
Eklenme : 24.05.2019   -   Okunma : 968

Başkan Süleyman Acar, bugün İlçemiz İftar çadırımıza gelen Gimat'ta bulunan Kızılcahamamlı esnaflarımızın ile birlikte iftar yaptılar.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından geleneksel olarak Ramazan ayında hizmet veren İftar Çadırı bu yıl da 15 Temmuz Cumhuriyet Meydanı'nda hizmet vermeye devam ediyor.

İftar çadırımızda bugün İlçemiz Efor Market iftar yemeği verdi. Günlük 600 kişinin yemek hizmetinden faydalandığı İftar Çadırı Ramazan ayında doldu taştı.

Bugün iftar çadırımıza Belediye Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun gelerek çalışmaları takip ettiler.

Başkan Süleyman Acar, bugün İlçemiz İftar çadırımıza gelen Gimat'ta bulunan Kızılcahamamlı esnaflarımızın ile birlikte iftar yaptılar.

Gimat'ta bulunan Kızılcahamamlı esnaflarımız ardından Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret ettiler.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, Gimat'ta bulunan Kızılcahamamlı esnaflarımızın Kızılcahamam Belediyesi Aşevi'nin 365 gün maddi durumu zayıf olan ailelere ve Ramazan Ayı boyunca iftar çadırında vereceği yemeklerde kullanılmak üzere gıda yardımı yapan Kızılcahamamlı Gimat Esnaflarımıza teşekkürlerini iletti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ