Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ İFTAR ÇADIRI HİZMETİNE DEVAM EDİYOR
Eklenme : 28.05.2019   -   Okunma : 747

Kızılcahamam Belediyesi tarafından geleneksel olarak Ramazan ayında hizmet veren İftar Çadırı bu yıl da 15 Temmuz Cumhuriyet Meydanı'nda hizmet vermeye devam...

Kızılcahamam Belediyesi tarafından geleneksel olarak Ramazan ayında hizmet veren İftar Çadırı bu yıl da 15 Temmuz Cumhuriyet Meydanı'nda hizmet vermeye devam ediyor.

İftar çadırımızda bugün son Muhtarlar Toplantısında kendi aralarında yardım toplayan Mahalle Muhtarlarımız iftar yemeği verdi. Günlük 600 kişinin yemek hizmetinden faydalandığı İftar Çadırı Ramazan ayında doldu taştı.

Bugün iftar çadırımıza Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Belediye Meclis Üyeleri Ali İhsan Çalıkıranoğlu ve Mahmut Kahveci çalışmaları takip ettiler.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ramazan ayında Kızılcahamamlı hemşerilerimizin İftar çadırında oruçlarını açmasından mutluluk duyduğunu belirterek Ramazan ayının ilçe halkımıza hayırlı olması temennilerini iletti.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının gelmesi nedeniyle, her yıl düzenlenmekte olan Ramazan Çadırında iftar yemeği vermek isteyen hayırsever vatandaşlarımız sizler de Kızılcahamam Belediyesi Aşevimize yardımda bulunabilirsiniz. Ayni ve nakdi yardımlarınızın yanında adak kurbanlarınız da makbuz karşılığı teslim alınmaktadır.

İrtibat – 0312 736 10 30 – 0507 960 9520  ÜNAL AYAZ - Kızılcahamam Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürü

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ