Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKAN SÜLEYMAN ACAR’DAN BAYRAM MESAJI
Eklenme : 3.06.2019   -   Okunma : 1010

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Süleyman Acar mesajında; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan Ayı’nı nihayete erdirerek, yeni umutlarla bir bayrama daha kavuştuk.  Allah'tan niyazım tuttuğumuz oruçları, kalpten, en derinden kopup gelen dua ve ibadetlerimizi kabul etmesidir. Ramazan; diriliş mevsimi, tövbe mektebi, huzur ve dayanışma medeniyetidir. Ülkemizde yaşanan son terör olayları ile Ramazan Ayı’nı da hüzünlü geçirdik. Bayramın huzur ve bereketinin, tüm bu sıkıntıları geride bırakarak, birlik ve beraberlik içinde geleceğe yürümemize vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

Ramazan ayı boyunca bir kez daha elimizdeki nimetlerin değerini, gariplerin, mazlumların halini, ahlak ölçüsü içerisinde yaşamanın kıymetini anlama fırsatı bulduk. Bayramlar bu değerleri yaşamanın ve yaşatmanın en önemli vesilesidir. Bayramlarda yaşanan hoşgörü, saygı, sevgi ve dostluk hisleri her türlü kötülük ve fenalığın önündeki en büyük ilaçtır.

Bu duygu ve düşünceler eşliğinde aziz milletimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Bayramın bütün evlere, gönüllere, ülkemize, İslam dünyasına ve insanlığa, huzur ve selamet getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ