Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Emekliler Lokali Yoğun İlgi Görüyor
Eklenme : 1.07.2019   -   Okunma : 907

Kızılcahamam Belediyesi tarafından Belediye hizmet binasının altına kazandırılan emekli lokali, nezih ortamıyla emeklilerin vazgeçilmez mekanları arasından

Aylık ortalama bin’e yakın emekli hizmet alıyor.

Kızılcahamam Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı İlçe halkının talep ve ihtiyaçları doğrultusunda emekliler lokali emeklilerin vazgeçilmez adresi oluyor. Lokalden hizmet alan emekliler ulusal ve yerel günlük gazetelerini okurken, televizyon izleyerek gündemi takip ediyorlar ve çay,kahve  içerek birlikte vakit geçiriyorlar.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’da her fırsatta lokali ziyaret ederek emekli vatandaşlarla bir araya geliyor. Emeklilerle sohbet eden Başkan Acar, onların istek ve önerilerini dinliyor.

Emekliler Lokalinden hizmet alan ve vakitlerinin çoğunu bu ortamda geçiren emekli vatandaşlar, Kızılcahamam Belediyesi tarafından kendilerine sunulan hizmetlerden oldukça memnun. Bu lokalde  bir araya gelerek, sohbet ettiklerini ve hoş vakit geçirdiklerini ifade eden emekliler lokalinin  sosyal hayatlarına canlılık kattıklarını ifade ederek Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’a  sunulan hizmetinden dolayı teşekkür ediyorlar.

Kızılcahamam Belediyesi 'ne bağlı Emekliler Lokali haftanın 7 günü 09:00 -18:00 saatleri arasında emeklilere hizmet veriyor.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ