Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Başkan Acar: “Her Zaman Vatandaşlarımızla İç İçe Olacağız”
Eklenme : 4.07.2019   -   Okunma : 1070

Akçay Mahallesi Altun Sokak’ta oturan kadınlarla sohbet eden Belediye Başkanı Acar: “Her zaman vatandaşlarımızla iç içe olacağız” dedi.

 

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, vatandaşımızla iç içe bir belediyecilik hizmeti yürütmeyi temel bir prensip olarak değerlendirdiğini belirterek, her zaman vatandaşımızla  bir ve beraber olarak sorunları giderme hedefi ile hareket ettiklerini belirtti.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Akçay  Mahallesi Altun Sokak’ta incelemelerde bulundu.  İncelemeleri sırasında evlerinin önünde oturan kadınların yanına giderek sohbet etti.  Kadınların mahalleleri ile ilgili istek ve dileklerini dinledi.  Başkan Acar,  "Gönül Belediyeciliği" ile her zaman vatandaşlarımız için daha iyi bir belediyecilik hizmeti yürütmeyi temel bir çalışma prensibi olarak değerlendirdiğini söyleyerek, "her zaman yanı başınızda, sizinle birlikte olacağız. Vatandaşlarımızla birlikte, onların düşüncelerini de alarak hizmet yürütüldüğünde daha başarılı çalışmalar ortaya çıkıyor. Bizler vatandaşlarımızın isteklerine gayret gösteriyoruz" dedi. Acar ayrıca, "Belediye başkanlığının makama bağlı kalınarak yapılamayacağı düşüncesi ile hareket ediyoruz. Caddede, sokakta,park alanında, cenazede, düğünde her daim vatandaşlarımızla  birlikteyiz. Vatandaşımızın  ayağına kadar gidip, onlarla yapılan istişarelerimizin hizmet standardının da artırılmasında ana etken olduğu düşüncesindeyiz. Bugüne kadar yaptığımız incelemeler sonrasında bu düşüncemizin ne denli olumlu bir yaklaşım şekli olduğunu gözlemledik. Bu yönde vatandaşlarımız  ile istişarelerimizi devam ettireceğiz. “ dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ