Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Huzurevi Sakinlerinden Manevi Evlatları Başkan Acar’a Teşekkür Ziyareti
Eklenme : 9.07.2019   -   Okunma : 873

Kurduğu samimi diyalog ile Huzurevi sakinlerinin manevi evladı haline gelen Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, özel misafirlerini ağırladı. Çay eşliğinde sıcak bir sohbetin olduğu ziyarette Başkan Acar, kendi elleriyle çikolata ikramında bulundu.

Her fırsatta Huzurevini ziyaret ederek yaşlıların elini öpen Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, bu kez Huzurevi sakinlerini makamında ağırladı. Görev süresince ve görev sürecinden önce  Huzurevine yapmış olduğu destekleri ve sağladığı güçlü diyalog nedeniyle Huzurevi İl Müdür Yardımcısı Fatih Koçur, Kızılcahamam Huzurevi Müdürü Tuğba Avcı ve Huzurevinde kalan yaşlılar tarafından Başkan Süleyman Acar’a teşekkür belgesi takdim edildi.

Göreve geldiği günden bu yana kapısını sonuna kadar vatandaşa açan Başkan Acar ile Huzurevi sakinlerinin diyalogu ise zaman zaman duygulandırdı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar tasarrufunda yapılan her türlü maddi ve manevi destek nedeniyle teşekkürlerini dile getirerek konuşmasına başlayan Huzurevi Müdürü Tuğba Avcı ise, “İlçe Başkanlığı, ardından Belediye Başkanlığı sürecindeki başarılarınızın bundan sonraki hayatınızın her safhasında devamını diliyoruz. Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam temenni ediyoruz.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti paylaşan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Onları daima baş tacımız gördük ve belediye olarak daima yanlarında olduk. Güzel anılarımız oldu.” dedi. Her fırsat bulduğumda ziyaret ettiklerini anımsatan Başkan Acar, “Huzurevi sakinlerimizin taleplerini bugüne kadar imkânlarımız dâhilinde hep yerine getirdik. Onların hayır duasını almak bizim için çok önemliydi. Bundan sonra da her daim dualarıyla desteklediler, yanımızda oldular. Bugün de çok teşekkür ederim, hizmetlerden dolayı bir teşekkür belgesi hazırlamışlar. İnşallah bundan sonra da birlikteliğimiz devam edecek.” açıklamasında bulundu.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ