Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam Tek Yürek Oldu
Eklenme : 15.7.2019   -   Okunma : 783

15 Temmuz Anma Etkinlikleri, bugün Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda devam etti.

15 Temmuz hain darbe girişiminin üçüncü yıl dönümü sebebiyle Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamam Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı etkinliğine  AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğen, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Süleyman Acar , Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, yönetim kurulu üyeleri, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, kurum müdürleri, 15 Temmuz  şehit aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kızılcahamam İlçe Müftülüğü tarafından Kuran-ı Kerim, ilahiler okundu ve dua edildi. Ardından ise Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar konuşma yaparak; Karanlık gecenin aslan yürekli cengaverlerine selam olsun. Aziz şehitlerim.

Bu millet 15 temmuz gecesi kahramanca duruşunuzu asla unutmayacak. Canınızı feda ettiğiniz tüm değerlere ne pahasına olursa olsun sahip çıkacak. İsimleriniz okullarımızda, sokaklarımızda, caddelerimizde yaşayacak ve hainlerin yüzlerine her daim çarpacak. Gün gelir de bir gün vazife bizlere de düşerse, düştüğünüz yerden ayağa kalkacak ve siperlerdeki yerimizi alacağız. Bundan hiç kuşkunuz olmasın. Ruhunuz şad olsun.

Bu duygularla hepinizi saygıyla selamlar, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli birlik günümüzün uyanışımıza, dirilişimize vesile olmasını Yüce Allahtan niyaz ederim dedi.

Başkan Acar’ın konuşmasının ardından İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğen de konuşma yaparak 15 temmuz darbe gecesine değinerek Kızılcahamam halkına teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ