Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam Sokakları “Pırıl Pırıl” Olacak
Eklenme : 1.08.2019   -   Okunma : 759

Hava sıcaklığının arttığı yaz aylarında çöp bırakma noktalarında istenmeyen koku ve sızıntıların oluşmasını önlemek için harekete geçen Kızılcahamam Belediyesi, ilçenin cadde ve sokaklarını yıkayarak temizliyor. 

Türkiye'nin ikincisi olan, 2019 yılı 6 ay içerisinde 2 milyon 125 bin 552 ziyaretçi ağırlayan Kızılcahamam’ın "pırıl pırıl" olması için belediye ekiplerinin temizlik çalışmaları aralıksız sürüyor. Yıkama tankerleri ile görev yapan temizlik ekibi, sıcak havanın etkisiyle özellikle çöp bırakma noktalarında gelen taleplere  müdahale ediyor.


Her alan halkın sağlığını ve huzurunu gözetmek gibi bir sorumlulukları olduğunu vurgulayan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, "Temizliği imanın parçası olarak kabul etmiş, kendisini ve çevresini temiz tutmakla yükümlü kılınmış kişiler olarak evimize gösterdiğimiz özeni çevremize de gösteriyoruz ve 'Evimiz Kızılcahamam' diyoruz. Temizlik ekiplerimiz, vatandaşlarımızın sıcak yaz günlerinde cadde ve sokaklarda gönül rahatlığıyla, huzurla gezebilmesi için her türlü önlemi alıyor. Kızılcahamam’ın cadde ve sokaklarından ibadethanelerine kadar geniş bir alanda temizlik işlerine önem veriyoruz ve bu sayede ortaya tertemiz bir Kızılcahamam çıkıyor" dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ