Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Başkan Acar, Belediye Personeli İle Bayramlaştı
Eklenme : 7.08.2019   -   Okunma : 919

Başkan Acar, Belediye Personeli İle Bayramlaştı

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kurban Bayramı nedeniyle belediyenin tüm birimlerinde görev yapan personel ile tek tek bayramlaştı.
Başkan Acar, 236 Personele Bayram İkramiyesi Verdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, 236 personeline Ramazan Bayramında başlattığı uygulamaya devam etti ve bayram ikramiyesi olarak 200,00 TL de  Kurban Bayramında vererek maaşlarını da bayram öncesinde yatırdı.

Adem Özbekler Kültür Merkezi'nde Meclis üyeleri ve birim müdürlerinin de katıldığı bayramlaşma töreninde personel ile tek tek bayramlaşan Başkan Acar, sağlık, barış ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu.

BAŞKAN ACAR: "BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ"

Ekip arkadaşları ile tek tek bayramlaşan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Kızılcahamam’da yeni bir dönem başlamıştır. İlçemizin hak ettiği yere gelmesi için gereken yatırımlara devam edeceğiz. Bunu da hep birlikte başaracağız. Rabbim, düzenimizi, birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Her birimdeki personelimizle el ele, gönül gönüle yaptığımız çalışmalarla Kızılcahamam’ı herkesin gıpta ile baktığı bir cazibe merkezine dönüştüreceğiz. Daha güzel çalışmalar için elimizden gelen bütün çabayı hep birlikte gösteriyoruz ve göstereceğiz.  Bayramlar, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı müstesna günler. Bu vesile ile başta çalışma arkadaşlarım ve aileleri olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını tebrik ederim. Nice bayramlarda beraber olabilmeyi temenni ediyorum” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ