Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Vali Şahin Kızılcahamam'da
Eklenme : 11.08.2019   -   Okunma : 854

Vali Şahin, Kaymakam Yıldız ve Başkan Acar’dan Şehit ailelerine bayram ziyareti

Vali Şahin, Kaymakam Yıldız ve Başkan Acar’dan Şehit ailelerine bayram ziyareti

Ankara Valisi Vasip Şahin, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kurban Bayramının birinci günü şehit ailelerini ve Kızılcahamam Huzurevini ziyaret etti.

15 Temmuz hain darbe girişiminde üç evladını kaybeden Muzaffer Gülşen Nine Mahkemeagacin Mahallesinde evinde ziyaret edildi. Ardından ise Süleler Mahallesinde 15 Temmuz Şehidi İbrahim Ateş’in ailesini de ziyaret ederek  dua ettiler.

2012 yılında İstanbul’da terör örgütü tarafından yemek yediği sırada düzenlenen saldırıda şehit düşen Şehit Polis Memuru Zekeriya Yurdakul’un Kızılcahamam Engürel Sokakta bulunan baba ocağına de ziyaret gerçekleştirildi.

Şehit aileleri  ile bir süre görüşen Başkan Acar, şehitlerin milletin kalbinde her zaman müstesna bir yeri olduğunu ifade ederek, "Şehitlerimizin emaneti olan kıymetli ailelerimizin her daim yanında olmak bizlerin vefa borcudur. Devletimiz, şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir" dedi.

Huzurevi Sakinleri Bayramda Unutulmadı

Ankara Valisi Vasip Şahin, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Süleyman Acar şehit aileleri ziyaretinden sonra Kızılcahamam Huzurevi sakinleri ziyaret ederek sohbet ettiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ