Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam’da Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı
Eklenme : 12.08.2019   -   Okunma : 1180

Kızılcahamam’da Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Kurban Bayramının ikinci gününde resmi bayramlaşma töreni yapıldı.

Kızılcahamam Kaymakamlığı ve Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen resmi bayramlaşma töreni Kurban Bayramının ikinci gününde, Kızılcahamam Belediyesi Adem Özbekler Kültür Merkezi’nde saat 11:00’de başladı.

Bayramlaşma Törenine; Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Belediye Meclis Üyeleri, Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Yöneticileri, Kamu Kurum Müdürleri, sivil toplum örgütleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar; Bizim bir geleneğimiz olan, her bayramda ilçe halkının da tefrişleri ile bayramlaşma törenini gerçekleştiriyoruz. Bu bayramlaşmanın nice yıllar devam etmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Birlik, beraberlik ve huzur içerisinde bir bayram geçirmeyi Rabbimden niyaz ediyor, tekrar sizlerin ve ailelerinizin, buraya gelmek isteyen ve gelemeyen veya bulunamayan bütün hemşerilerimizin, ülkemizin ve bütün İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyor, hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

Kızılcahamam Belediyesi Adem Özbekler Kültür Merkezi’nde başlayan bayramlaşma töreni daha sonra Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığında sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ