Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kaymakam Yıldız'a Veda Yemeği Düzenlendi
Eklenme : 21.8.2019   -   Okunma : 1343

Veda yemeği programı Çam Otel’de düzenlenirken, yemeğe Belediye Başkanı Süleyman Acar, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, eşi Şenel Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Belediye Meclis Üyeleri, Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Seyhan Akıska, Esyav Yönetim Kurulu Üyesi Hüdaverdi Çakır, savcılar, hakimler, siyasi parti ilçe başkanları, kamu kurum müdürleri, iş adamları, önceki dönem belediye başkanları ve mahalle muhtarları katıldı.

Belediye Başkanı Süleyman Acar veda yemeğinde  yaptığı konuşmasında; “Sayın Kaymakamımız ilçemizde göreve başladığı günden bu yana toplumun tüm kesimini kucaklamayı başarmış, halkın takdirini kazanmış değerli bir insandır. Her projemizde, her çalışmamızda yanımızda oldu ve desteklerini eksik etmedi. Birlikte geçirdiğimiz görev süresinde Kızılcahamam için bir çok önemli projeye birlikte imza attık. Şahsım ve Kızılcahamam adına kendilerine teşekkür ediyorum,” dedi.

Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, yaptığı veda konuşmasında ise ; “Burada görev yapmaktan, sizlerle birlikte olmaktan onur ve gurur duydum. Bizler kamu çalışanıyız. Nerede görev verilirse orada seve seve çalışırız. Görev yaptığımız süre içerisinde hep birlikte Kızılcahamam ve Kızılcahamamlılar için bir şeyler yapma gayreti içinde olduk. Hepinize teşekkür ediyorum. Gelecek Kaymakam arkadaşımızla da uyum içinde çalışacaksınız, biliyorum. Hepinize teşekkürlerimi sunar, Kızılcahamam’ı size, sizleri de Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Süleyman Acar ve ilçe protokolü tarafından Kaymakam Yıldız'a plaket takdimi yapıldı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ