Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Ömer Faruk Bostan’dan Muhteşem Konser
Eklenme : 23.8.2019   -   Okunma : 1135

Ömer Faruk Bostan, seslendirdiği güzel parçalarla Kızılcahamamlılar’a unutulmaz bir akşam yaşattı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından organize edilen 1.’si düzenlenen Ulusal Yöresel Yemek Yarışması ve Yaz Konserleri etkinliği başladı.

Etkinliğe Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, meclis üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.

Başkan Acar, etkinliğin açılış konuşmasını yaparak konuşmasında; Kızılcahamam Belediyesi olarak tertip ettiğimiz Ulusal ve Yöresel yemek yarışması programına hepiniz hoş geldiniz.

Pazar gününe kadar sürecek olan etkinliğimize, profesyonel aşçıların katılımıyla, ulusal düzeyde olmasının yanında  unutulmaya başlanmış olan yöresel yemeklerimizin bizden sonraki nesillere aktarılması açısından önem arz etmektedir.

Organizasyonda emeği geçen personelimize, katkı sağlayan Eliz Hotel yöneticilerine, Akasya Vadisi yöneticilerine, çok değerli sanatçılarımıza ve siz değerli hemşehrilerime özellikle teşekkür ederim.

Yarışmalar, konserler, halk oyunları ile dolu dolu geçecek olan etkinliklerimize katılımlarınızdan dolayı  teşekkür eder, hepinize iyi eğlenceler dilerim dedi.

Başkan Acar’ın konuşmasının ardından Ömer Faruk Bostan, seslendirdiği güzel parçalarla Kızılcahamamlılar’a unutulmaz akşam yaşattı.

Konser sonrasında Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Sanatçı Ömer Faruk Bostan’a plaket takdim etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ