Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam’da Muhteşem Kur’an Tilaveti Yapıldı
Eklenme : 29.08.2019   -   Okunma : 1160

Kızılcahamam Belediyesi tarafından Kayra Alüminyum – Geri Dönüşüm Şirketi destekleri ile  30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Muhteşem Kur’an Tilaveti programı Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda yapıldı.

Muhteşem Kur’an Tilaveti  programına ; Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ankara AK Parti Bölge Milletvekili Zeynep Yıldız, AK Parti Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi Seyfullah Şahin, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkanı ve çok sayıda davetli katıldı.

Hafız Fazlı Çoban’ın hazırlayıp sunduğu; Kur’an Tilaveti programı 5’li Sela okunmasıyla başladı ve Belediye Başkanı Süleyman Acar ile AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız’ın katılımcılara selamlama konuşmasıyla devam etti.

Başkan Süleyman Acar konuşmasında Sayın Milletvekilim, Siyasi Parti Başkanları, Değerli Hemşerilerim; bildiğiniz gibi bir 15 gündür gerçekleştirdiğimiz sosyal etkinlikler çerçevesinde  bugün gerçekleştirdiğimiz etkinlik, en önemlilerinden birisi.  Gerçekten gün olarak, zaman olarak biliyorsunuz bugün Perşembeyi Cumaya bağlayan gece yine 30 Ağustos Çanakkale Zafer Bayramı. Bugün okunacak Kuran-ı Kerimle şehitlerimize ve bütün ölmüşlerimize rahmet gidecektir, ona inanıyorum. Bugün bizi yalnız bırakmayan hafız kardeşlerimize, bugünün sponsoru olan Kayra Alüminyum ortakları Ayhan ve Murat kardeşime teşekkür ediyorum dedi.

Ak Parti Ankara Bölge Milletvekili Zeynep Yıldız; Selamlama konuşması yaparak, Belediye Başkanı Süleyman Acar’a teşekkür etti.

Muhteşem Kur’an tilavetinde birbirinden değerli hafızlardan Hafız Ahmet Karalı - Hacı Bayram-ı Veli Camii İmam Hatibi, Adem Kemaneci - Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Camii İmam Hatibi ,Hafız Mehmet Atıcı - Kocatepe Camii İmam Hatibi, Hafız Ali Tel - 2010 Dünya Birincisi, Hafız Abdurrahman Ayaz - Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Camii Müezzini  tarafından Kur’an-ı Kerim okundu.

İlahiler ve Kasideler Esat Aydoğan ve Fazlı Çoban tarafından okundu.

Protokol tarafından Kayra Alüminyum – Geri Dönüşüm Şirketi yöneticilerine, Hafız Fazlı Çoban’a ve hafızlara plaket ve hediye takdimi yapıldı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ