Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Murat 124 Sevdası Kızılcahamam Kampı Başladı
Eklenme : 31.08.2019   -   Okunma : 670

22 bin üyesi bulunan Murat 124 Sevdası Grubu ve Ankara Anadol Kulübü’nün iki gün sürecek olan Kızılcahamam kampı başladı.

Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamam Şoförler Odası tarafından Çam Otel destekleri ile misafir edilen 124 sevdalıları, rengarenk araçları ile iki günlük kamp için Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkında araçlarını park ederek görsel bir şölen oluşturdu. Kızılcahamam'a gelen misafirler ve ilçe halkı araçları ziyaret etmeye başladı.
Murat 124 Sevdası Grubu Başkanı Ali Demir, üyeleri ile Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar'ın destekleri ile Kızılcahamam'da 2 günlük kampta bir araya geldiklerini dile getirerek, "Organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan Kızılcahamam Şoförler Odası Başkanı Zafer Arslan'a, Çam Otel’e, Kızılcahamam Belediyesi’ne ve ilçe halkına teşekkür ediyorum" dedi.
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, "İlçemiz için önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacağımızdan mutluluk duyduğunu dile getirerek Murat 124 sevdalılarını 31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde Kızılcahamamlıları ve misafirlerimizi ziyarete bekliyoruz" dedi.
Kızılcahamam'da bulunan Murat 124 Sevdası ve Anadol Kulübü için kapanış programı 1 Eylül 2019 Pazar günü saat 12.00'de 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda tören düzenleneceği belirtildi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ