Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Murat 124 Sevdası Kızılcahamam Yaza Veda Kampı Sona Erdi
Eklenme : 1.09.2019   -   Okunma : 788

22 bin üyesi bulunan Murat 124 Sevdası Grubu ve Ankara Anadol Kulübü’nün iki gün süren Kızılcahamam Yaza Veda Kampı sona erdi.

Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamam Şoförler Odası tarafından Çam Otel destekleri ile misafir edilen 124 sevdalıları, rengarenk araçları ile iki günlük kamp için Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı’nda araçlarını park ederek görsel bir şölen oluşturdu. Kızılcahamam'a gelen misafirler ve ilçe halkı araçları ziyaret etti.

Murat 124 Sevdası Grubu Başkanı Ali Demir, üyeleri ile Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar'ın destekleri ile Kızılcahamam'da 2 günlük kampta bir araya geldiklerini dile getirerek, "Organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan Kızılcahamam Şoförler Odası Başkanı Zafer Arslan'a, Çam Otel’e, Kızılcahamam Belediyesi’ne ve ilçe halkına teşekkür ediyorum" dedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, "İlçemiz için önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız için mutluluk duyduğunu dile getirerek Murat 124 sevdalılarını iki günlük kampta  ilçemizde misafir ettik dedi.

Kızılcahamam'da bulunan Murat 124 Sevdası ve Ankara Anadol Kulübü için kapanış programı 1 Eylül 2019 Pazar günü saat 13.30'de 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlendi.

Düzenlenen törende Murat 124 Sevdası Grubu Başkanı Ali Demir tarafından Belediye Başkanı Süleyman Acar’a plaket takdim edidi. Ardından ise Belediye Başkanı Süleyman Acar’a, Şoförler Odası Başkanı Muzaffer Arslan’a, Çam Otel’e, en tecrübeli Murat 124, en şanslı Murat 124, en sempatik Anadol ve en uzak yerden gelen araç sahiplerine kupa ve plaket takdim edildi. Ödül ve kapanış töreninde Komagene Çiğköfte ve Yasemen Pastanesi’nden ikramlar yapıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ