Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Cephe İyileştirme Rehabilitasyon Projemiz Başladı
Eklenme : 5.09.2019   -   Okunma : 1126

Yüklenici Firma Barbaros Mühendislik İnşaat tarafından Yak. Nak. Trzm. San ve Tic. Ltd. Şti taahhüdü  altında yapılan Kızılcahamam Cephe İyileştirme Rehabilitasyon Projesi yapım işinin yer teslimi için 04.09.2019 günü Kızılcahamam Belediyesi'nde toplantı yapıldı.

Cephe  İyileştirme Rehabilitasyon Projesi yapım işi çalışması Şehit Mehmet Erdem Caddesi üzerinde bulunan Özdemir Market'in bulunduğu binadan başladı. İlçede bulunan iki ana cadde üzerinde işyeri ve apartmanların cephe giydirmeleri ile çalışmalar devam edecek.

 İller Bankası yetkilileri ve yüklenici firma Barbaros Mühendislik İnşaat Ldt. Şti. ile belediye binamızda bulunan toplantı salonunda görüşmeler yapılarak Başkan Süleyman Acar’a cephe giydirmeleri hakkında bilgi verildi.

Belediye Başkanı Süleyman Acar,  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından finanse edilen bu önemli çalışma sonunda ilçemizin çehresinin oldukça değişeceğini belirtti. Başkan Acar, yapılan her çalışmanın ilçe halkımızı ve misafirlerimizi daha güzel bir Kızılcahamam'da yaşatmak ve ağırlamak için tasarlandığını söyleyerek projenin ilçemize hayırlı olmasını diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ