Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Başkan Acar’dan Pursaklar Kaymakamı Yıldız’a Ziyaret
Eklenme : 6.09.2019   -   Okunma : 944

2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesine göre Pursaklar’a Kaymakamlığına ataması yapılan Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız Pursaklarda’da görevine başladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ile birlikte  Pursaklar Kaymakamı aynı zamanda fahri hemşehrimiz  Mehmet Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Acar, İlçemizde göreve başladığı günden bu yana toplumun tüm kesimini kucaklamayı başarmış, halkın takdirini kazanmış fahri hemşehrimiz Her projemizde, her çalışmamızda yanımızda oldu ve desteklerini eksik etmedi. Birlikte geçirdiğimiz görev süresinde Kızılcahamam için bir çok önemli projeye birlikte imza attık. Şahsım ve Kızılcahamam adına teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar dilerim ” dedi.

Pursaklar Kaymakamı Kızılcahamam'ın Fahri Hemşehrisi Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Süleyman Acar'a ve Kızılcahamam'ın yeni kaymakamı can aksoya  ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Kızılcahamam halkına’da selamlarını iletti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ