Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kullanmadığınız Eşyaları İhtiyacı Olanları Sevindirelim Kampanyası Başladı
Eklenme : 10.09.2019   -   Okunma : 841

Kızılcahamam Belediyesi, İkinci El Eşyaları İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyor

Kızılcahamam Belediyesi, vatandaşların kullanabilir durumda olup kullanmadığı ikinci el ev eşyalarını adresten alarak ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıyor.

Kızılcahamam Belediyesi, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında önemli hizmetlere imza atmaya devam ediyor. Kızılcahamam Belediyesi, ‘Ak Masa’ ekibiyle, ikinci el ev eşyalarını toplayıp ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıyor. Ekipler tarafından toplanan eşyaları, ihtiyaç sahipleri ise hiçbir ücret ödemeden alabiliyor. Eşyaların ulaşımı yine belediye ekiplerince sağlanıyor.

Eşyalar Adresten Alınıyor

Kızılcahamam Belediyesi’nin ‘Ak Masa’ ekibi, hayırseverlerin bağışladığı ikinci el ve kullanılmayan ev eşyalarını evlerinden alıyor. Hayırsever vatandaşlardan toplanan beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşyalar için ise ihtiyaç sahipleri,Kızılcahamam Belediyesi Ak Masa Birimine başvuruda bulunuyor. Belediye Ekipleri ise ihtiyaç sahiplerinin evlerini ziyaret ederek rapor hazırlıyor. Gerekli görülen ailelere de ihtiyaçları doğrultusunda yardımlar yapılıyor.

Bağış ve Yardım İçin Bir Telefon Yeterli

Kullanılmayan eşyalarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşların Kızılcahamam Belediyesi’nin 0312 736 10 30 veya Watsap Destek Hattı 0534 794 59 59 numaralı hattını Mesaj atarak gerekli bilgiyi vermeleri yeterli olacak. Belediye ekipleri yardımları adresten alırken, eşya giriş ve çıkışı, kimlere ne kadar eşyanın dağıtıldığı da düzenli olarak kayıt altına alınıyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın yapmış olduğu açıklamada: ‘Kullanmadığınız Eşyaları İhtiyacı Olanları Sevindirelim’ sloganı altında başlattığımız kampanyaya duyarlı tüm vatandaşlara teşekkür ederek başlattığımız kampanyaya katılmaya davet etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ