Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam’da 3. Bin Kişiye Aşure İkramı
Eklenme : 13.09.2019   -   Okunma : 595

Kızılcahamam Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce hazırlanan 3. Bin kişilik aşure, cuma namazı çıkışı  Aşağı Merkez Camii, Yukarı Merkez Camii, Muhittin Camii ve Sanayi Camii yanında  vatandaşa ikram edildi.

Aşure dağıtımını Belediye Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek ve Belediye Meclis Üyeleri gerçekleştirdiler.

Başkan Acar, Muharrem Ayı biliyorsunuz Hicri Takvimin başlangıcı, bizim dinimizde kutsal aylarımızdan bir tanesidir. Bolluğun, bereketin, paylaşmanın ve kardeşliğin bizlere öğütlendiği bir ay, burada biz de vatandaşlarımızla buluşup, onlara Muharrem ayının gereği olan aşure ikramımızı gerçekleştiriyoruz. Muharrem ayı da, aşure günü de bizim için bu anlamda önemli günler arasında yer alıyor. Aşuremizi dağıtarak, vatandaşımızın, hem hayır duasını alabilmek hem de onlarla birlikte vakit geçirebilmek için buradayız. Allah kabul etsin, inşallah bolluk, bereket ve yurdumuzun üzerindeki her türlü melanetten uzak, dostça, kardeşçe paylaşabilen günlerimiz olsun dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ