Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Milletvekili Çam’dan, Başkan Acar’a Ziyaret
Eklenme : 24.09.2019   -   Okunma : 616

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı, Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret etti.

Milletvekili Çam, ziyarette ilçe başkanlığı döneminde başarılı bir süreç geçiren ve belediye başkanlığı döneminde de aynı şekilde mütevazılığı ve samimiyetiyle Kızılcahamamlılar’ın sevgisini kazanan  Başkan Acar’a çalışmalarında başarılar diledi.

Kızılcahamam bizim için çok önemli…

Çam; Kızılcahamam Ankara’nın şirin bir ilçesi ve kaplıcalarıyla ün yapmıştır. Kızılcahamamlıların her zaman yanında olduğunu belirten Lütfiye Selva Çam, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için de Kızılcahamam’ın ayrı bir yeri olduğunu belirterek 4-5-6 Ekim 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı yine Kızılcahamam’da gerçekleştireceğiz dedi.

Başkan Acar; Milletvekili Lütfiye Selva Çam’a kapılarını her zaman açtığı ve desteklerini esirgemediği için teşekkür etti.

Ziyaretlerinin ardından Çam, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Ziyarette AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri de hazır bulundu.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ