Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Sıfır Atıkta Birinci Olan Okula Ödül
Eklenme : 2.10.2019   -   Okunma : 583

Kızılcahamam Belediyesi Sıfır Atık Projesi kapsamında başlatılan atık pil toplama yarışması, Kızılcahamam Belediyesi ve TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri İthalatçıları Derneği) ile ortak düzenlendi. İlçede bulunan okullardan toplanan atık pillerin Kızılcahamam Belediyesi Sıfır Atık Birimi tarafından değerlendirilmesi sonucunda Kızılcahamam Anadolu İmam Hatip Lisesi 44,8kg atık pil toplayarak ilçede birinci oldu. Birinci olan okula Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar tarafından büyük ve küçük satranç takımı hediye edildi.

Atık pil toplama yarışmasında 10 kg üzerinde pil toplayan okullar Kazım Karabekir İlkokulu, Çağatay İlkokulu ve Cumhuriyet İlkokulu olurken,  TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri İthalatçıları Derneği)  tarafından okullara teşekkür belgesi takdim edildi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar,  pil toplama kampanyasında başarı gösteren Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, öğretmenleri ve okul müdürü Mazhar Fidan’ı tebrik ederek duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. Başkan Acar kampanyaya katılan diğer okullara da teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ