Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam, Mehmetçiğinin Yanında
Eklenme : 16.10.2019   -   Okunma : 600

Kızılcahamam kahraman Mehmetçiklerimize destek vermeye devam ediyor.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin sürdürdüğü ’Barış Pınarı’ harekatında görev yapmakta olan Mehmetçiklerimize ülkemizin dört bir yanından destekler devam ediyor.

Kızılcahamam da, düzenlenen etkinlik ve kampanyalarla kahraman Mehmetçiklerimize desteğini gösterirken, ülkemizin içinden geçtiği bu süreçte birlik ve beraberliğimize vurgu yapıyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanlığı tarafından, İlçe esnafları ve vatandaşlar cadde ve sokakları ay yıldızlı bayrağımızla süsledi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ‘Milletimizin manevi değerlerini oluşturan bütünün en önemli parçalarından biri olan ay yıldızlı bayrağımız, bağımsızlığımızı temsil ederken, şehitlerimizin kanından aldığı rengi ile aziz milletimizin varoluş nedenini ve dünyanın farklı coğrafyalarından vatanımıza yönünü dönen mazlumlarında kurtuluş için umudunu temsil eder. Tarihi boyunca mazlum milletlerin yanında yer alan kahraman milletimiz, içerden ve dışarıdan kendisine yöneltilen her türlü tehdidi bertaraf edecek, her türlü ihanetin bedelini ödetecek irade ve inanca her zaman sahip olmuş ve olacaktır. Bu millete ihanet edenler, çeşitli çıkar hesapları peşinde koşanlar şunu bilmelidir ki, Al bayrağımızın asılı olduğu her yerde bu vatan için can vermeye hazır Mehmetler, Seyitler ve Nene Hatunlar bulunmaktadır. Tüm hemşehrilerimizi ilçemizi bayraklarımızla süslemeye davet ediyorum ve görevi başında olan tüm güvenlik güçlerimize görevlerinde başarılar diliyorum’ dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ