Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Yakakaya Mahallesi Camii’nde Tadilat Çalışmaları Tamamlandı
Eklenme : 26.10.2019   -   Okunma : 974

Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, tadilatı tamamlanan Yakakaya Mahallesi Camii’nde yapılan çalışmaları inceleyerek vatandaşların talep ve sorunlarını dinlediler.

Belediye Başkanı Süleyman Acar,  “İlçemizde 104 mahallemiz olduğu gibi bunların mahalleleri ile beraber 170’e yakın mahallemiz var. Bütün mahallelerimize elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Tabi muhtarlarımızdan bize talep geliyor.  Elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Mücadele ediyoruz ve verebildiğimiz hizmeti veriyoruz. İlçe Belediyesi olarak sizlere hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Ardından İlçe Kaymakamı Can Aksoy da kısa bir konuşma yaparak “Burada bir güzellik, birliktelik gördüm.  Güzel bir köydeyiz. İnşallah genç nesillerin olduğu güzel bir program dahilinde önümüzdeki dönemlerde de kaynaşacağımızı umuyorum. İnşallah önümüzdeki sene sağlıklı sıhhatli buluşmayı diliyorum. Camii tadilatına katkıları olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ