Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Ak Parti Ankara İl ve İlçe Teşkilatları Belediye Başkanları ve Meclis Üyeleri Afyon’da Toplandı
Eklenme : 2.11.2019   -   Okunma : 1115

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Afyonkarahisar'da AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
Afyonkarahisar'da AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından 'İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' yapıldı. Toplantıya AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Mahir Ünal, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Genel Sekreter Fatih Şahin, Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, Kızılcahamam Belediye Meclis Üyeleri, Kızılcahamam İlçe Teşkilat, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti Ankara İl Teşkilatı, Ankara İlçe Teşkilatları,  ilçe başkanları, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ile gençlik ve kadın kolları başkanları katıldı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar'da düzenlenen Ankara İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda, Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan'ın cep telefonu aracılığıyla partililere seslendi. 

Toplantıya katılanları selamlayan ve kampın hayırlara vesile olmasını temenni eden Erdoğan, "Çok anlamlı bir süreçte, bu kampı gerçekleştiriyorsunuz. Bir tarafta Barış Pınarı Harekatı devam ederken inanıyorum ki, bu ülkemizin barışına ve inşallah kalkınmasındaki yeni hamlelere adımların atıldığı bir dönemde böyle bir kampın çok çok isabetli olduğunu düşünüyorum." diye konuştu.
"Önümüzde kongrelerimiz var" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bir taraftan ilçe kongreleri, bir taraftan il kongrelerimiz ardından büyük kongreyi gerçekleştireceğiz. Büyük kongreye giderken bu yolda özellikle hep söyledim, Ömerleri bulacağız. Karar verme noktasında çok çok hassas davranacağız. Yeni dönemde özellikle kadın kollarımızla da, gençlik kollarımızla da çok güçlü çıkışlar yapmak suretiyle inşallah kongrelerin ardından 2023'e farklı bir şekilde geçmiş olacağız. Değerli kardeşlerim, hiçbir şey sizi yılgınlığa itmesin." ifadelerini kullandı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ