Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Hayırsever İş Adamından Engelli Vatandaşlara Akülü Tekerlekli Sandalye
Eklenme : 4.11.2019   -   Okunma : 2005

ATO Congresium’da düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nın son gününde Hayırsever İş Adamı Zeki Türkeş tarafından Kızılcahamam’da bulunan ihtiyaç sahibi engellilere akülü tekerlekli sandalye hediye edildi.

Törene katılan Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, “Bunlar bizim kamusal görevlerimiz, topluma karşı vazifelerimiz” dedi. ATO Congresium'da düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nın son gününde ihtiyaç sahibi engellilere iş adamı Zeki Türkeş'in katkılarıyla temin edilen 200 tekerlekli sandalye hediye edildi. Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan törende yaptığı konuşmada, “İki yıldır Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda Zeki Bey bu güzel faaliyeti gerçekleştiriyor ama fuarın dışında da bu hayırlı hizmeti devam ettirdiğini görüyoruz. İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Zeki Bey gibi insanlardan Allah razı olsun. Bunlar bizim kamusal görevlerimiz, topluma karşı vazifelerimiz. Ayrıca düzenlenen fuardan dolayı Türkiye Verimlilik Vakfı yöneticilerini de tebrik etmek istiyorum" dedi.

Belediye Başkanı Süleyman Acar ,"Gücümüz yettiğince engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylıkla sürdürebilmeleri için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu nedenle bu yardımları bizlere ulaştıran, bu kampanya süresince destek olan hayırsever vatandaşımız Zeki Türkeş’e teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmanın ardından Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hemşerimiz Hasan Doğan ve beraberindekiler akülü tekerlekli sandalyeleri teslim etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ