Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam, Sonbaharda Ayrı Bir Güzel!
Eklenme : 5.11.2019   -   Okunma : 785

Her mevsim ayrı güzelliğe bürünen Ankara’nın Kızılcahamam ilçesindeki Karagöl ve Soğuksu Milli Parkı’nda sonbaharın gelişiyle birlikte oluşan renk cümbüşü ziyaretçileri hayran bırakıyor.

Kızılcahamam, her mevsim ayrı bir güzelliği içinde barındırıyor. Çam ağaçları arasında yer alan, eşsiz doğa güzelliyle Karagöl ve Soğuksu Milli Parkı, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Doğası ve coğrafi güzellikleriyle yerli ve yabancı turistlerin son yıllarda sıkça ziyaret ettiği Kızılcahamam’da yazın yeşilin, sonbaharda sarı, turuncu ve kırmızının onlarca tonuna bürünen ağaçların göl yüzeyine yansıması kartpostallık görüntüler de oluşturuyor.

Kent gürültüsünden uzaklaşıp temiz hava almak isteyenler, hafta sonu tatillerinde tercih ettikleri Kızılcahamam’da çadır kurup kamp yapıyor. Ziyaretçiler yürüyüş ve piknik yapıyor. Hafta sonunun keyfini sürüyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Türkiye’nin Termal Cenneti olan Kızılcahamam’a herkesi beklediğini ifade ederek bu muhteşem güzellikleri herkesin görmesini tavsiye etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ