Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

“Geleceğe Nefes” Kampanyasında Akdoğan Mahallesinde Fidan Dikimi Yapıldı
Eklenme : 11.11.2019   -   Okunma : 707

“Geleceğe Nefes” kampanyasında, 11 Kasım 2019 saat 11:11’de, Türkiye genelinde 2023 noktada 3 saat içinde tam 11 milyon fidan toprakla buluştu.

Tarım ve Orman Bakanlığınca Türkiye genelinde gerçekleştirilen 'Geleceğe Nefes' seferberliği kapsamında, milyonlarca fidan her ilde belirlenen noktalarda ekildi. Milli Ağaçlandırma Günü ilan edilen 11 Kasım'da, 81 ilde 2023 noktada 11 milyon fidan toprakla buluşturuldu.

Kızılcahamam’da Akdoğan Mahallesinde gerçekleştirilen “Geleceğe Nefes” kampanyası fidan dikimine, İlçe Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Orman İşletme Müdürü Alper Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Kızılcahamam Meslek Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Seyhan Akıska, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Fidan dikim seferberliği kapsamında daha yeşil bir Kızılcahamam, daha yeşil bir Türkiye için, geleceğe nefes olabilmek adına Akdoğan Mahallesinde 300 adet fidan dikimini gerçekleştirdi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ