Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Azerbaycan'dan Başkan Acar'a ziyaret
Eklenme : 21.11.2019   -   Okunma : 552

Azerbaycan Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar 'ı ziyaret etti.

Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim ve Dağlık Karabağ Azerbaycan Topluluğu  Başkanı Tural Genceliyev Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı Makamında ziyaret ettiler.

Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim ve Dağlık Karabağ Azerbaycan Topluluğu  Başkanı Tural Genceliyev, Acar'a, farklı alanlarda iş birliği yapmayı umut ettiklerini ifade etti.

Başkan Acar ise Kızılcahamam'ın ekonomisinin gelişmesinin en büyük istekleri olduğunu ifade etti. Kızılcahamam'ın çok önemli bir turizm potansiyeli olduğunu aktaran Acar, "Birlikte güzel işler yapacağımızı umut ediyoruz" ifadelerini kullanarak Ziyaretlerindne dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Ziyaretin ardından Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim, Dağlık Karabağ Azerbaycan Topluluğu  Başkanı Tural Genceliyev, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek ile birlikte Kızılcahamam’da bulunan Hocalı Anıtını ve müzesini ziyaret ettiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ