Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Başköy’de Birlik ve Beraberlik Gecesi
Eklenme : 15.12.2019   -   Okunma : 1110

Başköy Derneği tarafından organize edilen Birlik ve Beraberlik gecesinde Başköylüler bir araya geldi. Başköylüler’i birlik ve beraberlik gecesinde Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar da yalnız bırakmayarak Başköylüler’in yanında oldu.

Yöresel sanatçılarımızdan Başköylü Kadir Yılmaz’ın birbirinde güzel şarkılarını seslendirdiği gecede Başköylüler’in yöresel oyunları da oynandı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar da gecede kısa bir konuşma yaparak  “Birlik ve Beraberlik gecemizin hayırlara vesile olmasını yüce rabbimizden niyaz ediyorum. Bizlere desteklerini esirgemeyen Başköyümüze gelmekten onur duydum. Biz buraya gelmekle onur duyduk, hepinize sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.

Başköy Mahallesi’nin Birlik ve Beraberlik Gecesine Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, Meclis Üyeleri, Kızılcahamamlılar Derneği Genel Başkanı Beyhan Sarı, Başköy Muhtarı, Dernek Başkanı ve Başköylüler katıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ