Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Damladan Deryaya Projesi Başladı
Eklenme : 6.01.2020   -   Okunma : 384

Şehit Zekeriya Yurdakul Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından Deniz Feneri Derneği Derneği ile birlikte hazırlanan Damladan Deryaya Projesi başladı.

Öğrenciler, geçen yıl da başarılı bir projeye imza atmış, "Mavi Gök Orda Mı?" projesi ile Tanzanya'da 24 kişinin katarakt ameliyatının gerçekleşmesine vesile olmuşlardı.

Damladan Deryaya Projesi

“Su”denilince “Hayat” geliyor aklımıza… suyun olmadığı yerde yaşamadan söz etmek neredeyse imkansız… eğer kurak hemde fakir bir coğrafyada yaşıyorsanız hayatınıza devam etmeniz çok zor. birde bunlara fakirlik, sağlıksız hayat koşulları, susuzluk ve kirli su nedeniyle ortaya çıkan salgın hastalıklar da eklenince yaşamak mümkün olmuyor. “komşusu aç iken tok yatan bizden değildir.” hadisi gereği olumsuz şartlarda yaşayan kardeşlerimize yardım etmek, imkansızlıklarını mümkün kılmak bizim insani görevimiz. gelin bir su kuyusuda biz açalım, çamurlu suyu içen çocuklarımızı temiz suya kandıralım.

HAYDİ HEP BİRLİKTE…   HAYIR YARIŞINDA EL ELE…   “DAMLADAN DERYAYA “

Bu güzel ve anlamlı projeye katılmak isteyen vatandaşlarımız Şehit Zekeriya Yurdakul Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilir ve yardımlarını aşağıdaki hesap aracılığı ile ulaştırabilir;

Hesap Numarası: Ziraat Katılım Bankası – Fatih Şubesi : IBAN; TR30 0020 9000 0000 9999 0000 05

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar; Şehit Zekeriya Yurdakul Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini ve öğretmenlerini bu anlamlı kampanyadan dolayı tebrik etti ve başarılar diledi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ