Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kezban Teyze’den Başkan Acar’a Ziyaret
Eklenme : 14.1.2020   -   Okunma : 783

66 yaşındaki Kezban Aydın, 20 yıl önce oğlunu beyin kanamasından kaybetti. 36 yaşında olan engelli kızı ile "çekçek" diye tabir edilen el arabasıyla günde 12 saat çöp konteynerlarından topladığı kartonları satarak yaşam mücadelesini sürdürdü ve evinin geçimini sağladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kezban Aydın’a el uzatarak, Sıfır Atık Projesi kapsamında Kızılcahamam Belediyesi’nde istihdam etti.

Bugün ise Kezban Aydın Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret ederek işe alınmasından dolayı mutluluğunu ifade ederek teşekkür etti.

Başkan Acar, ziyaretinden dolayı Kezban Aydın’a teşekkür etti. Elini öperek sohbet etti.

Kezban Aydın; “15 yıldır çöplerden atık toplayarak geçimimi sağlıyordum. 20 yıl önce oğlumu kaybettim. 36 yaşında engelli kızım var.  Allah razı olsun Süleyman Başkan’dan, bana iş verdi. Bugün de ben Başkanımızı ziyaret ederek ellini öpmek istedim ama Başkanım benim elimi öptü. Beni mağdur bırakmadı, Allah razı olsun Başkanımdan, bir yetimimin, bir engelli kızımın ekmeğini bana verdi. Ben de çalışmaktan mutluyum, gurur duyuyorum. Allah’ım Başkanımızı başımızdan eksik etmesin” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ