Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Kızılcahamam’da Off-Road Yarışları Düzenlenecek
Eklenme : 17.01.2020   -   Okunma : 831

Kızılcahamam Kaymakamlığı, Kızılcahamam Belediye Başkanlığı ve Off-Road Doğa Sporları Kulübü tarafından Kızılcahamam’da Off-Road Yarışları düzenlenecek.

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ankara Doğa Sporları ve Off-Road Klübü Başkanı ve Kızılcahamam Orman İşletme Müdürü Alper Yılmaz ile birlikte Kızılcahamam’da saha çalışmaları yaparak yer tespitinde bulundular.

Yarışların Kızılcahamam Karacaören Mahallesinde yapılacağı belirlendi.

Kaymakam Aksoy yapmış olduğu açıklamada; “Bölgemizin doğa sporları merkezi olma hedefiyle sürdürdüğümüz alan çalışmalarında, Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Acar, Ankara Doğa Sporları ve Off-Road Klübü Başkanı Sayın Kemal Şahin, Orman İşletme Müdürümüz Sayın Alper Yılmaz ve ekibi ile ilçemiz off-road sporuna gönül verenlerden Sayın Yavuz Yiğiter ile birlikte ilçemiz arazi araçları alternatif alanlarını sahada çalışmaya başladık.

Umuyorum ki Kaymakamlığımız, Belediyemiz, kamu kurumlarımız ve tüm yerel paydaşlarımızla doğa sporlarının ulusal şampiyonalarını ilçemizde gerçekleştirerek kurumsal kapasitemizi geliştireceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Süleyman Acar ise; “Bu yıl düzenleyeceğimiz ve geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz off-road yarışları için Kaymakamımız Can Aksoy, Ankara Doğa Sporları Off-Road Kulübü Başkanı Kemal Şahin, Süleyman Könenç ve Orman İşletme Müdürümüz ile birlikte inceleme yaparak Karacaören’de olmasını planladık” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ