Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Elazığ ve Malatya yardım tırı yola çıktı
Eklenme : 27.01.2020   -   Okunma : 917

Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle Kızılcahamam ilçesinden toplanan insani yardım malzemesi yola çıktı.

Kızılcahamam ilçesinde Elazığ'da meydana gelen depremin ardından Kızılcahamam Kaymakamlığı ve Kızılcahamam Belediyesi tarafından başlatılan kampanya ile toplanan bir tır dolusu yardım malzemesi deprem zedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, "Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğünde deprem bizleri derinden üzdü. Elazığ halkının acısını içimizde hissediyoruz. Kızılcahamam Belediyesi olarak depremin yaralarını bir nebze olsun sarmak adına Kaymakamlığımız ile birlikte yardım kampanyası başlattık. Halkımızın seferber olmasıyla birlikte kısa sürede bir tır insani yardım malzemesini toplayarak deprem bölgesine ulaşmak üzere yola çıkardık. Dualarımız ve kalbimizle Elazığ halkının yanındayız. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbim ülkemizi her türlü afetten muhafaza eylesin. Yardım malzemesinin toplanmasında başta hayırsever vatandaşlarımız olmak üzere belediyemiz, Kaymakamlığımız personeli ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun" dedi.

Vatandaşlarımızın yoğun talebi üzerine yardım toplama işlemi yarında devam edecektir.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ